Hakkımızda

Ağustos 10th 2012 | Posted by

Maximum Erotik Shop istanbul avcılar semtin’de hizmet vermektedir.Erotik shop mağazamız’da avrupdan ithal bir çok ürün satışı yapılmaktadır.Özelikle avrupda en çok  tercih edilen erotik ürünleri en kısa sürede siz müşterilerimizin beğenisine sunmaktayız.

Maximum Erotik shop diğer sex shop firmaların’dan farklı olarak gerçek anlamda müşteri memuniyeti ilkesi doğrultusunda müşterilerine en iyi hizmeti sunmaktadır.Gerek internet üzerinden olsun gerese Erotik Shop mağazamızda olsun tüm müşterilerimize doğru ve faydalı bilgiler vererek yardımcı olmaya çalışmaktayız.

Web sitemiz üzerinde yaptığınız tüm alışverişleriniz çok büyük bir gizlilik içerisinde sizlere ulaştırılmaktadır.Sipariş verdiğiniz ürünler kapalı bir kutu içerisinde ve içerisinde ne olduğunu kimsenin bilmeyeceği bir kutu içerisinde ve kutunun üzerinde herhangi erotik shop yada sex shop gibi ibareler bulunmamaktadır size gönderilen kargonun içeriğini sizden başkası bilmeyecektir.

Misyonumuz:Özelikle avrupadan ithal erotik ürünleri sizlere en uygun fiyat seçenekleri ile sizlere kaliteyi ucuza ulaştırmak.Diğer erotik shop firmalarından farklı olarak müşteri memuniyeti ilkesi doğrultusunda sizlere hizmet vermek.yani kısacası kendimizi siz müşterilerimizin yerine koymak.

Vizyonumuz:Türkiyedeki en iyi erotik shoplaradan birisi olmak ve erotik ürünleri sizlere en iyi uygun fiyatlara sunmak.

Ürün İade: Online web sitemiz üzerinden yaptığınız tüm alışverişler’de aşağıdaki koşullar geçerlidir.

  1. Web sitemiz üzerinden aldığınız her hangi bir ürünü kutusunu açmadan size geldiği şekilde hiç kulanmadan 1 hafta içerisinde iade edebilirsiniz.(Not: pilastik ürünlerde hiç bir şekilde iade kabul edilmemektedir.)
  2. Sitemizden sipariş verdiğiniz ilaç,krem tarzı ürünlerin ambalajı açıldığında ürün iadesikabul edilmemektedir.
  3. Herhangi bir sebebten dolayı size yanlış gelen bir ürünü elinize geçtiği taktirde o ürünü iade edebilir yerine farklı bir ürün alabilirsiniz bu durumda para iadesi söz konusu değildir.
  4. Firmamız tarafından sizlere kargo ile gönderilen siparişlerinizi kargo görevlisinden alırken lütfen ürününüzün sağlam olup olmadığını kontrol ediniz. eğer aldığınızda ürünlerinizde herhangi bir fiziksel bir sorun var ise ürün iadesi yapabilirsiniz.

Erotik Shop mağzamızda bir çok seks shopta bulunmayan ürünleride uygun fiyata bulabilirsiniz.

Mağazamızı görmek için tıklayın


sex shop sex shop erotik shop sex shop erotik shop seks shop sex shop erotik shop penis pompası