Sex Makinaları

sex-yataklariSex makinaları dünyada olduğu gibi ülkemizdede bir çok kadın tarafından tercih edilen makinalardır sex makinaları genelikle yatak şeklinde olur sex makinalarını kendi özel pompası ile şişirerek kulanılır hale getirebilirsiniz.Sex yatakları en son teknoloji lulanılarak yapılmıştır.

Farklı vibratör modelleri seçenekleriyle ve kablosuz bluetooth kumandasıyla unutulmaz zevkler yaşar ve bir erkeğin vereceğinden extra fazlasını bulursunuz.

Orgazm garantili ve her pozisyonda kullanılır. 3 adet farklı vibratör seçeneği ve bluetooth kumandası bulunur. Farklı boy ve ebatlarda flesh, purple ve g-spot vibratör modellerinden istediğinizi kullanarak orgazmın doruklarında gezeceksiniz. İsterseniz yanlız isterseniz partnerinizle kullanıp unutulmaz anlar yaşayın.

Uzanıp özel kablosuz kumandasıyla farklı vibratör modelleriyle çok değişik pozisyonlar deneyebilir istediğiniz kadar gerçek orgazma ulaşabilir titreşim ayarı ile hızlı-yavaş ritimlerle zevkin doruğuna çıkarsınız.

Yorulup sizi yarı yolda bırakmaz siz istediğiniz sürece sizi orgazma ulaştırır. Kolay monte edilebilen penislerle fantazilerinize bir yenisini ekleyin.

Sex makinaları genelikle erotik shop larda satılmaktadır bu erotik shoplardaki sex yataklarını internet üzerinden yada telefonlada sipariş verebilirsiniz. sex yatakların ortalam fiyatları 650 TL civarında değişmektedir.

SEX YATAK SİPARİŞİ VERMEK İÇİN TIKLAYIN

YouTube Preview Image

Toplam Okuma Sayısı : 10235 Bu Gün Okuma Sayısı : 5

 

geciktirici-spreyler.gif (615×70)

Yorum Ekleyin


Copyright © 2013 Maximum Shop | Türkiyenin En iyi Erotik Shop Satış Mağazası ·

sex shop

erotik shop

seks shop

erotik shop

Live Chat Software