Sex Makinaları

Şubat 4th 2013 | Ekleyen

sex-yataklariSex makinaları dünyada olduğu gibi ülkemizdede bir çok kadın tarafından tercih edilen makinalardır sex makinaları genelikle yatak şeklinde olur sex makinalarını kendi özel pompası ile şişirerek kulanılır hale getirebilirsiniz.Sex yatakları en son teknoloji lulanılarak yapılmıştır.

Farklı vibratör modelleri seçenekleriyle ve kablosuz bluetooth kumandasıyla unutulmaz zevkler yaşar ve bir erkeğin vereceğinden extra fazlasını bulursunuz.

Orgazm garantili ve her pozisyonda kullanılır. 3 adet farklı vibratör seçeneği ve bluetooth kumandası bulunur. Farklı boy ve ebatlarda flesh, purple ve g-spot vibratör modellerinden istediğinizi kullanarak orgazmın doruklarında gezeceksiniz. İsterseniz yanlız isterseniz partnerinizle kullanıp unutulmaz anlar yaşayın.

Uzanıp özel kablosuz kumandasıyla farklı vibratör modelleriyle çok değişik pozisyonlar deneyebilir istediğiniz kadar gerçek orgazma ulaşabilir titreşim ayarı ile hızlı-yavaş ritimlerle zevkin doruğuna çıkarsınız.

Yorulup sizi yarı yolda bırakmaz siz istediğiniz sürece sizi orgazma ulaştırır. Kolay monte edilebilen penislerle fantazilerinize bir yenisini ekleyin.

Sex makinaları genelikle erotik shop larda satılmaktadır bu erotik shoplardaki sex yataklarını internet üzerinden yada telefonlada sipariş verebilirsiniz. sex yatakların ortalam fiyatları 650 TL civarında değişmektedir.

SEX YATAK SİPARİŞİ VERMEK İÇİN TIKLAYIN

YouTube Preview Image

Toplam Okuma Sayısı : 10680 Bu Gün Okuma Sayısı : 1

Diğer Yazılar

azerbaycan sex shop

azerbaycan sex shop satış sitemizde hem erkekler için hemde kadınlar için bir birinden güzel bir çok fantazi seks ürün çeşitleri bulunmaktadır.azerbaycan sex shop sitemizdeki tüm ürünler bakanlık onaylı olum insan sağlığına her hangi hiç bir yan etkisi bulunmamaktadır.azerbaycan erotik shop sitemizde satın aldığınız [...]

kıbrıs sex shop

kıbrıs sex shop satış sitemizde avrupada en çok kulanılan ve ödül almış erotik ürünler bulunmaktadır.kıbrıs sex shop satış sitemizde beğendiğiniz ürünleri kargo ile size göndermekteyiz.Kargo ile gönderdiğimiz tüm siparişler kapalı bir paket şeklinde gönderilmektedir.Paket üzerinde her hangi bir sex shop yada sex shop [...]

alüminyum anal tıkaç

alüminyum anal tıkaç diğer anal tıkaçlardan farklı olarak çok daha kaliteli bir meteryaldan yapılmaktadır.alüminyum anal tıkaçlar istenildiği zaman soğutulup yada ısıtılıp kulanılabilir.Hijyen açısındandanda diğer anal tıkaçlardan daha iyidir.Her türlü kayganlaştırıcı ile kulanılabilen bu alüminyum anal [...]

Yorum Yapın:

İsminiz:
E-Mail (Burda gözükmeyecek)
Website:
Yorumu burya yazın..:

sex shop. seks shop.erotik shop | erotic shop | vibratör | belden bağlamalı penis | geciktirici sprey
Live Chat Software