Sex Makinaları

Şubat 4th 2013 | Ekleyen

sex-yataklariSex makinaları dünyada olduğu gibi ülkemizdede bir çok kadın tarafından tercih edilen makinalardır sex makinaları genelikle yatak şeklinde olur sex makinalarını kendi özel pompası ile şişirerek kulanılır hale getirebilirsiniz.Sex yatakları en son teknoloji lulanılarak yapılmıştır.

Farklı vibratör modelleri seçenekleriyle ve kablosuz bluetooth kumandasıyla unutulmaz zevkler yaşar ve bir erkeğin vereceğinden extra fazlasını bulursunuz.

Orgazm garantili ve her pozisyonda kullanılır. 3 adet farklı vibratör seçeneği ve bluetooth kumandası bulunur. Farklı boy ve ebatlarda flesh, purple ve g-spot vibratör modellerinden istediğinizi kullanarak orgazmın doruklarında gezeceksiniz. İsterseniz yanlız isterseniz partnerinizle kullanıp unutulmaz anlar yaşayın.

Uzanıp özel kablosuz kumandasıyla farklı vibratör modelleriyle çok değişik pozisyonlar deneyebilir istediğiniz kadar gerçek orgazma ulaşabilir titreşim ayarı ile hızlı-yavaş ritimlerle zevkin doruğuna çıkarsınız.

Yorulup sizi yarı yolda bırakmaz siz istediğiniz sürece sizi orgazma ulaştırır. Kolay monte edilebilen penislerle fantazilerinize bir yenisini ekleyin.

Sex makinaları genelikle erotik shop larda satılmaktadır bu erotik shoplardaki sex yataklarını internet üzerinden yada telefonlada sipariş verebilirsiniz. sex yatakların ortalam fiyatları 650 TL civarında değişmektedir.

SEX YATAK SİPARİŞİ VERMEK İÇİN TIKLAYIN

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=uYjtQ1kO2C0[/youtube]

Diğer Yazılar

cihangir sex shop

cihangir sex shop mağazamızda avrupadaki sex shop mağazalarında insanların en çok tercih ettikleri son model cinsel sağlık ürünleri bulunmaktadır.cihangir seks shop olarak siz müşterilerimizi her zaman en iyi ve en kaliteli ürünleri sunmak için elimizden geleni yapmaktayız.bun nedenden dolayı sex shop mağazamız türkiyenin en [...]

merter sex shop

merter sex shop mağazamızda avrupadaki sex shop mağazalarında insanların en çok tercih ettikleri son model cinsel sağlık ürünleri bulunmaktadır.merter seks shop olarak siz müşterilerimizi her zaman en iyi ve en kaliteli ürünleri sunmak için elimizden geleni yapmaktayız.bun nedenden dolayı sex shop mağazamız türkiyenin en iyi [...]

yeşilköy sex shop

yeşilköy sex shop mağazamızda avrupadaki sex shop mağazalarında insanların en çok tercih ettikleri son model cinsel sağlık ürünleri bulunmaktadır.yeşilköy seks shop olarak siz müşterilerimizi her zaman en iyi ve en kaliteli ürünleri sunmak için elimizden geleni yapmaktayız.bun nedenden dolayı sex shop mağazamız türkiyenin [...]

Yorum Yapın:

Sen olmalı Kaydedilir Yorum yazmak için.


sex shop erotik shop sex shop erotik shop seks shop vibratörler sex shop erotik shop antalya sex shop
Live Chat Software