Sex Makinaları

Şubat 4th 2013 | Ekleyen

sex-yataklariSex makinaları dünyada olduğu gibi ülkemizdede bir çok kadın tarafından tercih edilen makinalardır sex makinaları genelikle yatak şeklinde olur sex makinalarını kendi özel pompası ile şişirerek kulanılır hale getirebilirsiniz.Sex yatakları en son teknoloji lulanılarak yapılmıştır.

Farklı vibratör modelleri seçenekleriyle ve kablosuz bluetooth kumandasıyla unutulmaz zevkler yaşar ve bir erkeğin vereceğinden extra fazlasını bulursunuz.

Orgazm garantili ve her pozisyonda kullanılır. 3 adet farklı vibratör seçeneği ve bluetooth kumandası bulunur. Farklı boy ve ebatlarda flesh, purple ve g-spot vibratör modellerinden istediğinizi kullanarak orgazmın doruklarında gezeceksiniz. İsterseniz yanlız isterseniz partnerinizle kullanıp unutulmaz anlar yaşayın.

Uzanıp özel kablosuz kumandasıyla farklı vibratör modelleriyle çok değişik pozisyonlar deneyebilir istediğiniz kadar gerçek orgazma ulaşabilir titreşim ayarı ile hızlı-yavaş ritimlerle zevkin doruğuna çıkarsınız.

Yorulup sizi yarı yolda bırakmaz siz istediğiniz sürece sizi orgazma ulaştırır. Kolay monte edilebilen penislerle fantazilerinize bir yenisini ekleyin.

Sex makinaları genelikle erotik shop larda satılmaktadır bu erotik shoplardaki sex yataklarını internet üzerinden yada telefonlada sipariş verebilirsiniz. sex yatakların ortalam fiyatları 950 TL civarında değişmektedir.

SEX YATAK SİPARİŞİ VERMEK İÇİN TIKLAYIN

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=uYjtQ1kO2C0[/youtube]

Diğer Yazılar

penis pompaları

sex shop sitemizde penis için bir çok penis pompası bulunmaktadır.Özellikle çok kısa süre içinde sonuç elde etmek için penis  pompaları bulunmaktadır.Penis pompaları çok etkilidir. penis pompalarını kısaca anlatmak gerekirse spor gibi düşünebilirsiniz.Yani spor yaptığınızda vücudunuzun gelişmesi gibi. Penis [...]

kırklareli sex shop

kırklareli sex shop satış sitemizde özelikle avrupanın en büyük erotik alışveriş sitelerinde satılan sex oyuncakları bulunmaktadır.kırklareli sex shop satış sitemizde gördüğünüz tüm erotik ürünler erotik shop satış mağazamızda'da bulunmaktadır. kırklareli erotik shop sitemizde beğendiğiniz her hangi bir ürünü [...]

cihangir sex shop

cihangir sex shop mağazamızda avrupadaki sex shop mağazalarında insanların en çok tercih ettikleri son model cinsel sağlık ürünleri bulunmaktadır.cihangir seks shop olarak siz müşterilerimizi her zaman en iyi ve en kaliteli ürünleri sunmak için elimizden geleni yapmaktayız.bun nedenden dolayı sex shop mağazamız türkiyenin en [...]

Yorum Yapın:

Sen olmalı Kaydedilir Yorum yazmak için.


sex shop sex shop erotik shop sex shop erotik shop seks shop sex shop erotik shop penis pompası