Ucuz Seks Shop ürünleri

Sex shop sektörünün ülkemizde son yıllarda gittikçe fazla ilgi göstermesinden dolayı bir çok fırsat düşkünü erotik shop mağza bunu fırsat bilip.tüketiciye kaiteli diye kalitesiz ürün satışı yapmaktadır.istanbul kadıköyde özelikle bir çok seks shop mağzası bulunmaktadır bu mağzaların bir çoğu müşterinin sipariş verdiği ürünlerin aynılarını göndermemektedir.bu durumdan şikayetçi olan bir çok kişi bu tür seks shop lar yüznden artık sex shoplardan alışveriş yapmamak zorunda bırakılmıştır.

Örnek vermek gerekirse bir müşterinin internet üzerinden beğendiği realistik manken yerine pilastik manken yerine gönderen shoplar bile var burda dikkat edilmesi gereken sipariş vereceğiniz zaman o sex sho’un mağza resimlerine, ve iletişim bilgilerini lütfen kontrol edin. çünkü adres bilgileri eksik olan sex shoplar kesinlikle güvenilir değildir.

 SEKS SHOP SATIŞ SİTESİİÇİN TIKLAYIN

Toplam Okuma Sayısı : 17294 Bu Gün Okuma Sayısı : 1

 

geciktirici-spreyler.gif (615×70)

3 Yorumlar

 1. sevim diyor ki:

  çok güzel bilgiler vermişsiniz çok teşekür ederim

 2. tolga diyor ki:

  hocam biraz pahalı gibi geldiniz bende internetten daha ucuzunu buldum.ama bana gönderilen sipariş ettiğimle alakası yok . karşımda muhatapda bulamiyorum..yani ben bir eşeğim.bu eşeklikten kurtulursam size gelip adam gibi aliş veriş yapacam. su an için ai aii aiiii

  • sex shop diyor ki:

   Kaliteli ve doğru ürünü almak istiyor iseniz muhakak fiyatıda diğer ürünlere göre pahalı demiyelimde biraz fazla olacak.aksi taktirde bir çok sex shop sitesinde gösterdiği ürünün yerine hiç alakası olmayan bir ürün gönderiyor.Biz maximumask.com olarak size en kaliteli ve seçtiğiniz ürünün bire bir aynısını gönderiyoruz.umarım bundan sonra dikkat edersiniz.

Yorum Ekleyin


Copyright © 2012 Maximum Shop | Türkiyenin En iyi Erotik Shop Satış Mağazası ·

sex shop

erotik shop

seks shop

erotik shop

Live Chat Software