Yumuşak vibratör

Mart 23rd 2013 | Ekleyen

yumusak-vibratorYumuşak vibratörler bir çok kadın tarafından en çok tercih edilen vibratörlerdir.Yumuşak vibratör dediğimiz vibratörler yapı malzemesi olarak realistik dediğimiz insan tenine yakın bir maddeden yapılmaktadır.Yumuşak vibratörler genelikle titreşimli ve titreşimsiz şelilde satılmaktadır.yumuşak vibratörler ortalama boy olarak 13 -28 cm ölçüleri arasında bulunurlar bu vibratörlerin çapıda uzunluk oranına göre değişmektedir örnek: 18 cm uzunluğundaki bir yumuşak vibratörün kalınlığıda ortalama 4 ile 7 cm civarındadır.bu vibratörlerin ortalama fiyatları ise kalitesine göre ortalama 75 tl ile 190 tl arasında fiyatları değişmektedir.

Titreşimli yumuşak vibratörler 2 adet kalem pil ile çalışmaktadır.bu vibratörü kulandıktan sonra ılık su ile temizlemeniz gerekmektedir.

Büyük boy vibratörlerin yanında muhakak kayaganlaştırıcı kulanılması tafsiye edilir.bu kayganlaştırıcılar hem meyve aromalı olarak hemde anlal ilişkide kulanılmak üzere iki değişik şekilde bulunmaktadır.Yumuşak vibratörler genelikle seçkin sex shop satış mağazalarında ve o mağazaların web sitelerinde satılmaktadır.bir çok sex shop sitesinde kaliteli diye gördüğünüz vibratörlerin bir çoğu sahte ve sipariş verdiğiniz zaman ise size yerine normal pilastik vibratörde gönderebiliyorlar.bundan dolayı vibratör alırken çok dikkatli olmanızı tafsiye ediyoruz.

Biz maximum shop olarak sitemizde satığımız tüm ürünler orjinaldir kesinlikle sitemizde beğendiğiniz ürün yerine başka bir ürün göndermeyiz.Yumuşak vibratörlerin hepsi orjinal olup orjinak kutusu ile size göndereyoruz.gönderdiğimiz ürünleri kapalı bir şekilde ve üzerinde sex shop yada erotik shop gibi hiç bir ibare yazmaz.bu konuda sex shop mağazamız çalışanları çok dikkat etmektedirler.çünkü çalışanlarımız yaptıkları işin ne kadar önemli olduğunun farkındadırlar.

Yumuşak vibratör siparişi vermek için ister telefonla sipariş verebilirsiniz isterseniz internet sitemiz üzerinden online sipariş verebilirsiniz.

Yumuşak vibratörleri görmek için tıklayın

Diğer Yazılar

penis pompaları

sex shop sitemizde penis için bir çok penis pompası bulunmaktadır.Özellikle çok kısa süre içinde sonuç elde etmek için penis  pompaları bulunmaktadır.Penis pompaları çok etkilidir. penis pompalarını kısaca anlatmak gerekirse spor gibi düşünebilirsiniz.Yani spor yaptığınızda vücudunuzun gelişmesi gibi. Penis [...]

kırklareli sex shop

kırklareli sex shop satış sitemizde özelikle avrupanın en büyük erotik alışveriş sitelerinde satılan sex oyuncakları bulunmaktadır.kırklareli sex shop satış sitemizde gördüğünüz tüm erotik ürünler erotik shop satış mağazamızda'da bulunmaktadır. kırklareli erotik shop sitemizde beğendiğiniz her hangi bir ürünü [...]

cihangir sex shop

cihangir sex shop mağazamızda avrupadaki sex shop mağazalarında insanların en çok tercih ettikleri son model cinsel sağlık ürünleri bulunmaktadır.cihangir seks shop olarak siz müşterilerimizi her zaman en iyi ve en kaliteli ürünleri sunmak için elimizden geleni yapmaktayız.bun nedenden dolayı sex shop mağazamız türkiyenin en [...]

One Response to “Yumuşak vibratör”

commenter

hem sert hem yumuşak ikisi bir arada bir vibratör aldım.vallahi süper bir duygu .bu deneyimi yaşayın arkadaşlar….

Yorum Yapın:

Sen olmalı Kaydedilir Yorum yazmak için.


sex shop sex shop erotik shop sex shop erotik shop seks shop sex shop erotik shop penis pompası