Penis pompası nasıl kullanılır?

Penis pompası nasıl kullanılır?

Penis pompası nasıl kullanılır?

Penis pompası, vakum yöntemi ile peniste bulunan damarlara daha fazla kan pompalanması ile penis büyümesi ve kalınlaşması sağlayan ürüne verilen isimdir Penis pompası kullanımda hijyen kurallarına uyulması sağlık açısından önemlidir. Kullanım öncesi ve sonrasında muhakkak temizlenmelidir.
Penis pompası kullanımı
Uygulama şekillerine göre farklı modellerde penis pompaları bulunmaktadır. Penis pompası, penise takılır ve ileri geri hareket ettirilir. Hareket sonucu penise basınç uygulanır. Basınç etkisiyle penis dokularına daha fazla kan akışı sağlanır. Bu uygulama birkaç kez tekrar edilir.
Penis pompasının 1 ay boyunca haftada 1 – 2 kez düzenli kullanılması penis boyunun 1,5 cm’lik bir uzama sağladığı tespit edilmiştir.
Penis pompası kullanımının sağlık üzerinde olumsuz bir etkisi bulunmamaktadır. Ancak penis pompası satın alırken:
– Üretici firmanın bilinir bir firma olmasına,
– Kullanılan malzemelerin tıbbi standartlara uygun ve insan sağlığına zarar vermeyecek  malzemelerden yapılmış olmasına dikkat edilmelidir.
Penis pompasının işlevi
Penis pompası, penis boyunun uzamasına, penisin kalınlaşmasına ve penis eğriliklerinin düzelmesine yardımcı olan bir araçtır. Ayrıca, penis pompaları ereksiyonun daha uzun süreli olmasını, daha sert olmasını ve orgazmın daha güçlü yaşanmasına yardımcı olur.  Uzun süreli penis pompası kullanımı ile penis eğriliklerinin düzeltilmesinde de yardımcı olmaktadır.

Bir cevap yazın