Takma vibratör

takma-penisTakma vibratörler diğer bir adı ise protez vibratör yada protez penis olarakta bilinir.Takma vibratör yada diğer adıyla protez vibratörler gerçek et dokusunda kaliteli realistik madde dediğimiz çok yumuşak bir maddeden yapılmışlardır.takma vibratörler hemen hemen her boyda ve kalınlıkta sex shop satış yerlerinde bulunmatadır.ortalan bir protez penis boyu 17 cm civarındadır bu protez penislerin daha uzunlarıda vvar daha kıslarıda vardır.kaliteli takma vibratörlerde genelikte titreşi dediğimiz özelik bulunmaktadır.bu tiitreşimli takma vibratörler titreşimi sayesinde karşıdaki partnerinize çok farklı duygular yaşatacaktır.takma vibratörler sayesinde orgazm sorunu yaşayan kadınlar için kesin bir çözümdür.

Takma penis kulanarak sex hayatınızı daha çok renklendirebilirsiniz.bunun için yapmanız gereken çok kaliteli takma bir vibratör almaktır.Daha önce eğer hiç takma penis kulanmadıysanız veye hangi uzunlukta olması konusunda karasızsanız size tafsiyemiz 17 cm uznluğunda 3,5 kalınlığında tam realistik titreşimli bir protez vibratör kulanmanız.

Takma vibratörlerin faydaları

  1. Orgazm sorunu yaşayan kadınların kulanması tafsiye edilir.bu tafsiye bir çok doktor tarafındanda onaylanmaktadır.bu konu hakkında daha detaylı bilgi almak için ister bizi arayabilir isterseniz doktorunuzada danışabilirsiniz.
  2. Takma penis eşini tatmin edemeyen erkeklerin rahatlıkla kulanabilecekleri bir sex ürünüdür.
  3. Erken boşalma sorunu yaşayan erkeklerin eşlerini daha çok memun etmek için kulanmasında fayda vardır.
  4. protez penis penis boyundan  şikayetçi olan erkeklerin kulanabileceği özeliğe sahiplerdir.
  5. protez penis hayatında farklı zevkler tatmak isteyen kişilerin seks hayatına renk katacakları bir vibratördür.

Takma vibratör çeşitleri sex shop mağazamızda bulunmaktadır.hem anal hemde vajinal olarakta bulunan bu takma penislerin bir çok değişik boy ve ebatları bulunmaktadır.Ayrıca takma penislerin hem ten rengi olanı hemde zenci takma penis olanlarıda bulunmaktadır.

Takma penis siparişleriniz kargo ile kapalı bir şekilde kapıda ödeme seçeneği ile size göndermekteyiz genderdiğimiz paketlerin üzerinde herhangi sex shop yada erotik shop gibi ibareler yazmaz bu konuda sex shop firmamız çok dikkat etmektedir.

Takma vibratörler için tıklayın

Bir cevap yazın