Vibratör nasıl kullanılır?

Vibratör nasıl kullanılır?

Vibratör nasıl kullanılır?

Cinsel fantezi ürünlerinden vibratör yapay penistir. Vibratör, titreşimli yapay penistir. Titreşimsiz olanlarına da dildo denmektedir.
Vajina içi kullanımı yanı sıra vajina dışı kullanıma uygun vibratörlerde mevcuttur. Vajina dışı kullanımı olan vibratörler daha çok klitorel uyarım için tasarlanmış ve üretilmişlerdir.
Vibratör kullanımında, mastürbasyon yapan kişinin neden haz aldığını bilmesi ve kendi vücudunu iyi tanıması olması oldukça önemlidir.
Vibratörler tek bir formda olmayıp farklı şekillerde tasarlanmış olanları mevcuttur. Alırken kendilerine görsel olarak hoş gelen, uygun boyutlu ve %100 insan sağlığına uygun malzemelerden yapılmış olmalarına, yıkanabilir olmalarına dikkat edilmelidir.
Vibratör kullanımı sırasında mutlaka kayganlaştırıcı jel kullanılmalıdır. Vibratörün %100 tıbbi standartlara uyan silikondan üretilmesi insan sağlığı açısından çok önemlidir.
 
Vibratör şarja takılı durumdayken kullanılmamalıdır. Vibratörün kullanılmadığı zamanlarda da içinde pil bırakılmamasına dikkat edilmelidir.

Bir cevap yazın