Yapay vajina alırken nelere dikkat etmeli?

Yapay vajina alırken nelere dikkat etmeli?

Yapay vajina, gerçek vajinanın bir simülasyonu olarak düşünülebilir. Yapay vajinanın asıl amacı cinsel yaşam kalitesini yükseltmektir.
Yapay vajina tedavi amaçlı erken boşalma sorunlarının giderilmesinde de kullanılabilen bir araçtır. Erken boşalma tedavisi sırasında doktor tarafından verilen ev ödevlerinde, erkek yapay vajina kullanarak boşalma süresini uzatmaya çalışır.
Yapay vajinaların üretildiği malzeme oldukça önemlidir. Tıbbi standartlara uygun %100 silikondan üretilmiş ve yıkanabilen olanları tercih edilmelidir. Satın alınan firmanın bilinen bir firma olmasına, ürünlerin firmanın kendisi tarafından ithal edildiğine, üretimini yapan firmanın da kendi alanında lider bir firma olmasına dikkat edilmelidir.
Yapay vajina üretiminde kullanılan malzemeler arasında kanserojen etkisi olan fataratın olmamasına dikkat edilmelidir. Fatalat, erkeklerde kısırlığa, kadınlarda hormon bozukluğuna neden olabilir. Kullanım öncesi ve sonrasında yıkanmalı,uygulama sırasında da muhakkak kayganlaştırıcı jel ile birlikte kullanılmalıdır.

Bir cevap yazın